Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

                              Płock, 13.12.2018 r.

   
Tomasz Kominek
Radny Miasta Płocka                                                           INTERPELACJA
Bardzo proszę o podjęcie działań celem udrożnienia a następnie utwardzenia drogi gruntowej (sięgacza ulicy Lisiej) na którą składają się działki nr 2605/1; 2605/2 i 2605/3. Mieszkańcy osiedla zwracają uwagę, że droga której właścicielem jest Gmina Płock od jakiegoś czasu została uszkodzona i nie można z niej korzystać co utrudnia im funkcjonowanie. Dodatkowo dużym utrudnieniem dla mieszkańców jest fakt, iż droga nie jest utwardzona i po deszczach poruszanie się po niej jest znacząco utrudnione. Bardzo proszę o jej utwardzenie destruktem asfaltowym.
Jednocześnie mając na uwadze przyszłoroczną budowę ulicy Parcele mieszkańcy zwracają się z prośbą o utwardzenie na całym odcinku ulicy Lisiej, aż do granicy miasta, a także o podjęcie rozmów z Gminą Słupno celem utwardzenia przez nią drogi łączącej ulicę Lisią i drogę krajową (przy betoniarni). Będzie to w czasie budowy ulicy Parcele właściwie jedyna droga alternatywna dla mieszkańców tego osiedla. Już dziś powinniśmy zadbać, aby budowa ulicy była jak najmniej uciążliwa dla mieszkańców.

 

Tomasz Kominek
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Tomasz Kominek / 2018-12-13 / 42
data publikacji: 
czwartek, 13 grudnia 2018, godz. 14:48
ostatnia zmiana: 
czwartek, 13 grudnia 2018, godz. 14:48 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 711

Stopka