Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dnia 21.06.2017 r.


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka                   


INTERPELACJA


dotyczy notorycznego zaniedbywania zieleni przy ul. Obrońców Westerplatte


Po raz kolejny będąc radną proszę o szybką reakcję w zakresie dbania o zieleń przy ulicy Obrońców Westerplatte, a szczególnie wokół bloków. Zaniedbane krzewy – brak strzyżenia, porośnięta wysoka trawa, dają obraz zaniedbanego osiedla.
Proszę w związku z tym o jak najszybszą reakcję w zakresie:
1) koszenia trawy wokół bloków Obrońców Westerplatte 3; 3/1; 3/2; 5; 5/1, 6; 7; 7/1
2) zadbanie o strzyżenie krzewów, szczególnie przed blokami
3) wycięcie dzikich odrostów usuniętych drzew, szczególnie przy wyjazdach z osiedla obok bloków Obrońców Westerplatte 6,8 i 10, co zdecydowanie w obecnej chwili zagraża bezpieczeństwu, jest ograniczona widoczność przy wyjeździe z osiedla
4) zadbania o osłonięcie toalety publicznej przy dawnym dworcu PKS od strony bloku Jachowicza 40 i 42 np: poprzez postawienie paneli drewnianych, ażurowych, pergoli drewnianej z roślinnością pnącą.
5) Proszę o informację na jakiej podstawie został wygrodzony teren zielony przy bloku Obrońców Westerplatte 3/2 bez możliwości dostępu dla mieszkańców innych bloków. Czy uiszczane są opłaty za wynajem tego terenu, tak jak wnioskuje się do innych mieszkańców, którzy chcą dokonać nasadzeń z własnych środków wokół budynków?
6) Na jakiej podstawie znajdują się na wszystkich terenach zielonych tabliczki „zakaz wyprowadzania psów”, czy w związku z tym jest przeznaczony w najbliższej okolicy teren na którym właściciel psów mogą wyprowadzać swoich pupili.
7) Proszę o dostawienie nowych pojemników na psie odchody w pobliżu bloków Obrońców Westerplatte 3/1, i pomiędzy blokami 7 i 7/1.

Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2017-06-22 / 1734
data publikacji: 
czwartek, 22 czerwca 2017, godz. 11:41
ostatnia zmiana: 
czwartek, 22 czerwca 2017, godz. 11:41 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
54 918 788

Stopka