Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Radna Miasta Płocka                                                                            20.07.2015r.
Daria Magdalena Domosławska       
                       INTERPELACJAPrzedmiot, temat interpelacji :
Rozwiązanie problemu braku dostępu do garaży wynikającego z parkowania w bliskiej odległości od drzwi garażowych samochodów osób nie będących użytkownikami garaży w kompleksie na działce 694/65 przy ul. Słodowej 1.

Uzasadnienie interpelacji:
Na prośbę właścicieli i użytkowników garaży zlokalizowanych na działce 694/65 przy ul. Słodowa 1 (skrzyżowanie ul. Słodowa i ul. Miodowa), którzy notorycznie mają problem z uzyskaniem dostępu bo garaży, których są użytkownikami, proszę o rozwiązanie problemu. Brak dostępu do garaży wynika z parkowania w bliskiej odległości od drzwi garażowych samochodów osób nie będących użytkownikami garaży. Samochody pozostawiane na noc uniemożliwiają rano właścicielom garaży wyprowadzenie swoich samochodów. Wielokrotne interwencje straży miejskiej i policji nie przyniosły rezultatu. Pomimo ustawienia znaków informujących o strefie ruchu, samochody nadal parkowane są w sposób uniemożliwiający korzystanie z garaży. W lutym 2015 r.  na prośbę użytkowników garaży MZGM wystosował pismo do Biura Zarządzania Nieruchomościami Gminy UM Płocka z prośbą o interwencję w/w sprawie. Niestety do chwili obecnej nie uzyskał odpowiedzi.
Sugeruję, żeby podczas rozwiązywania problemu uwzględnić np. montaż przy wjeździe od strony szkoły słupków uniemożliwiających wjazd pomiędzy garaże a od drugiej strony szlabanu otwieranego przez użytkowników garaży a tym samym wyeliminowanie możliwości parkowania samochodów między garażami.


                            Daria Domosławska

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Daria Magdalena Domosławska / 2015-07-21 / 553
data publikacji: 
wtorek, 21 lipca 2015, godz. 12:09
ostatnia zmiana: 
wtorek, 21 lipca 2015, godz. 12:09 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
52 470 213

Stopka