Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Małgorzata Ogrodnik
Imię i nazwisko


18.03.2019r.
data złożenia interpelacji


I N T E R P E L A C J APrzedmiot, temat interpelacji: Modernizacja palcu zabaw znajdującego się przy ul. Gałczyńskiego pomiędzy blokami nr 18/1 i 20/1.


Uzasadnienie interpelacji:

W związku z interwencjami Przewodniczącego Rady Osiedla Miodowa, zwracam się z prośbą o podjęcie działań zmierzających do modernizacji palcu zabaw znajdującego się przy ul. Gałczyńskiego pomiędzy blokami nr 18/1 i 20/1 w zakresie:

- modyfikacji ogrodzenia placu zabaw,
- zmiany lokalizacji furtki wejściowej na plac zabaw,
- zainstalowanie stojaka na rowery na szczycie ogrodzenia placu zabaw,
- montaż dodatkowych elementów wyposażenia placu zabaw.

Rada Osiedla Miodowa zwraca uwagę, że dotychczasowe ogrodzenie barierkowe nie zabezpiecza placu zabaw przed rozsypywaniem się znacznych ilości piasku na sąsiadujący chodnik, co stwarza zagrożenie poślizgnięcia dla przechodniów oraz zaburza estetykę chodnika. Również wniosek dotyczący zmiany lokalizacji furtki (z obecnej z boku ogrodzenia, na szczyt ogrodzenia) wynika z faktu, iż dotychczas  zlokalizowana furtka otwiera się do zewnątrz, bezpośrednio na chodnik powodując rozsypywanie piasku oraz utrudniając ruch pieszych. Mieszkańcy zwracają także uwagę, że dzieci korzystające z placu zabaw często pozostawiają swoje rowery bezpośrednio na chodniku blokując ruch przechodniów, gdyż brakuje odpowiednio usytuowanego stojaka na rowery.
W imieniu mieszkańców osiedla wnioskuję również o doposażenie placu zabaw w nowe elementy do zabaw gdyż obecne wyposażenie jest bardzo skromne i mało atrakcyjne dla dzieci.

Wnioski, ewentualne źródła finansowania: Działania w ramach remontów bieżących,

Załączniki:
- zdjęcia poglądowe placu zabaw.

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji:
........................................................................................................................Małgorzata Ogrodnik
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Małgorzata Maria Ogrodnik / 2019-03-18 / 270
data publikacji: 
środa, 20 marca 2019, godz. 14:23
ostatnia zmiana: 
środa, 20 marca 2019, godz. 14:23 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
56 233 473

Stopka