Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock 26.02.2015


Radni Miasta Płocka:
Daria Magdalena Domosławska                           
Artur Bolesław Kras   


Interpelacja


Przedmiot, temat interpelacji:
Uporządkowanie terenu znajdującego się przy ulicy Piekarskiej pomiędzy Hotelem Starzyński i Hotelem Tumski z przeznaczeniem na miejsca aktywnego wypoczynku - rodzinny plac zabaw.
Uzasadnienie interpelacji:
Przy ulicy Piekarskiej pomiędzy hotelami Starzyński i Tumski znajduje się zaniedbany teren zielony. Proponujemy rozszerzyć zakres remontu ciągu spacerowego na wzgórzu Tumskim o uporządkowanie tego miejsca. Na Starym Mieście brakuje terenów do aktywnego wypoczynku dla dzieci i dorosłych, dlatego biorąc pod uwagę potrzeby mieszkańców, wnioskujemy o rozważenie możliwości urządzenia na tym terenie rodzinnego placu zabaw. Przez co rozumiemy połączenie placu zabaw dla dzieci i siłowni pod chmurką. Takie zagospodarowanie przestrzeni da możliwość kształtowania postaw prozdrowotnych dzieci pod okiem rodziców i promowania aktywnego spędzania wolnego czasu przez całe rodziny. Wskazanym byłoby też umieszczenie na tym placu urządzeń, z których będą mogły korzystać osoby niepełnosprawne.
 Nasza inicjatywa dobrze wpisuje się w dotychczas realizowaną przez samorząd koncepcję, tworzenia miejsc rekreacji dla rodzin w pobliżu miejsca ich zamieszkania.

 


                    Daria Domosławska     

   Artur Kras
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Daria Magdalena Domosławska, Artur Bolesław Kras / 2015-02-25 / 238
data publikacji: 
czwartek, 26 lutego 2015, godz. 13:50
ostatnia zmiana: 
czwartek, 26 lutego 2015, godz. 13:50 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
52 470 212

Stopka