Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Prezydent Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 
Zarządzenie Nr 657/07
Prezydenta Miasta Płocka
z dnia 25 maja 2007r.

w sprawie wyznaczenia przedstawiciela Miasta Płocka do prac w Terenowej Komisji ds. szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej znajdujących się na obszarach dotkniętych klęską "wymarznięć", która wystąpiła lokalnie na terenach rolniczych w granicach administracyjnych Miasta Płocka i opiniowania wniosków o kredyty przeznaczone na likwidację skutków tej klęski.

Na podstawie Zarządzenia Nr 177 Wojewody Mazowieckiego z dnia 14 maja 2007 roku w sprawie powołania Terenowych Komisji ds. szacowania zakresu i wysokości szkód w gospodarstwach rolnych spowodowanych klęskami żywiołowymi i opiniowania wniosków o kredyty przeznaczone na likwidację skutków tych klęsk na terenie województwa mazowieckiego zarządzam co następuje:

§ 1

Wyznacza się Panią Janinę Pełka Podinspektora Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Oddziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Płocka jako przedstawiciela Miasta Płocka do prac w Terenowej Komisji do spraw szacowania szkód w gospodarstwach rolnych znajdujących się na obszarach, gdzie szkody powstały w związku z klęską „wymarznięcia”, która wystąpiła lokalnie na terenach rolniczych m. Płocka i opiniowania wniosków kredytowych.

§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Prezydent Miasta Płocka
/-/ Mirosław Milewskidrukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Zarządzenie Nr 657/07 z dnia 25 maja 2007r.
data publikacji: 
czwartek, 31 maja 2007, godz. 10:58
ostatnia zmiana: 
czwartek, 31 maja 2007, godz. 10:58 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 582

Stopka