Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Zenon Sylwester Wiśniewski
Nr 1074

Płock, 07.02.2005 r.

INTERPELACJA

Temat: W sprawie korekty jazdy linii autobusowej 28, tak by jeździła ona ulicą Łukasiewicza z wykorzystaniem przystanku obok filii Politechniki Warszawskiej i Knauflandu.

Uzasadnienie: Autobus linii 28 jadąc w kierunku osiedla Skarpa jedzie ulicą Gwardii Ludowej i na wysokości hali sportowej skręca w ulicę Batalionów Chłopskich i jedzie do ulicy Gałczyńskiego.
Na ulicy Batalionów Chłopskich Autobus tej linii nie ma żadnego przystanku. Natomiast drobna korekta trasy na tym odcinku, pozwoliłaby mieszkańcom korzystającym z tej linii autobusowej na lepszą możliwość dojść do filii Politechniki Warszawskiej, bliższe dojście dla mieszkańców osiedla Nad jarem, lepszy dostęp dla kibiców czy pracowników płockiego stadionu czy też kupującym w Knauflandzie.
Wniosek
Przedłużyć jazdę linii autobusowej nr 28 w następujący sposób-autobus powinien jechać do końca ulicy Gwardii Ludowej, następnie po wykonaniu lewoskrętu w lewo w ulicę Łukasiewicza zatrzymywał się na przystanku na tej ulicy. Podobnie powinno odbywać się z powrotem  tej linii autobusowej.
Jest to zapewne niedogodność dla kierowców. Lecz powszechnie wiadomo, że są kierowcy o wysokich kwalifikacjach zawodowych.

Zenon Sylwester Wiśniewski

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Zenon Sylwester Wiśniewski / 2005-02-09 / 1074
data publikacji: 
wtorek, 15 lutego 2005, godz. 07:59
ostatnia zmiana: 
wtorek, 15 lutego 2005, godz. 07:59 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
62 146 436

Stopka