Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dnia 11.02.2019 roku


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta Płocka

Lech Jan Latarski
Radny Rady Miasta Płocka


INTERPELACJAPrzedmiot, temat interpelacji: Instalacja lustra drogowego na wysokości wyjazdu  z ulicy Poprzecznej w ulicę Słoneczną.

Uzasadnienie:
W imieniu mieszkańców osiedla Wyszogrodzka, w związku z otrzymaną interwencją zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości zainstalowania lustra drogowego na wysokości wyjazdu z ulicy Poprzecznej (nowo wyremontowanej) w ulicę Słoneczną.
Ulica Grabówka z uwagi na swoje położenie, każdego dnia stanowi dla mieszkańców miasta Płocka alternatywną drogę, dzięki której mogą uniknąć korków. Zwiększony ruch drogowy w tym rejonie miasta przekłada się na komfort życia mieszkańców Osiedla „Wyszogrodzka”, dla których bezpieczny wyjazd z zamieszkiwanej ulicy Poprzecznej w ulicą Słoneczną bardzo często staje się niemożliwym. Przedmiotowe miejsce charakteryzuje się ograniczoną widocznością dla kierowców, która spowodowana jest wybudowaniem w 2001 r. schodów przyległych do jezdni i uniemożliwia sprawne, bezpieczne przemieszczanie się mieszkańców osiedla.
W poprzedniej kadencji Rady Miasta Płocka, w przedmiotowym temacie interweniował również Pan Michał Twardy, jednak do dnia dzisiejszego problem nie został rozwiązany.

Załącznik: Fotografia ul. Słonecznej.


Anna Derlukiewicz
Lech Jan Latarski
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Anna Derlukiewicz, Lech Jan Latarski / 2019-02-11 / 163
data publikacji: 
wtorek, 12 lutego 2019, godz. 12:10
ostatnia zmiana: 
wtorek, 12 lutego 2019, godz. 12:22 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 660

Stopka