Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Barbara Smardzewska-Czmiel                           

                 Płock, 28.04.2016 r.


                                                 
  I N T E R P E L A C J AZwracam się z uprzejmą prośbą o podjęcie działań zmierzających do przejęcia w zasoby gminy Płock działek leżących w obrębie nr 14 (Góry i Ciechomice) o numerach: 140/15, 140/21 i 140/28 stanowiących własność osób fizycznych

Działki te przeznaczone zostały na część drogi wewnętrznej zwanej ulicą Ciechomskiego.
Ulica ta zatem obecnie składa się części komunalnej (na odcinku ok 120 mb od ul. Ciechomickiej) oraz w/w części prywatnej. Problem polega na tym, iż powierzchnia całej ulicy Ciechomskiego jest bardzo zniszczona i wymaga kompleksowej naprawy. Tymczasem możliwości podjęcia naprawy ulicy przez służby Urzędu Miasta Płocka są ograniczone jedynie do odcinka komunalnego, zaś z prawnego punktu widzenia brak jest uzasadnienia remontu odcinka prywatnego.
Mieszkańcy wielokrotnie zgłaszają, iż poprawa stanu nawierzchni ulicy Ciechomskiego jest konieczna. Szczególnie odcinek prywatny, przy którym znajdują się trzy posesje jest w porze deszczowej nieprzejezdny (gliniane, wyboiste podłoże).
W imieniu mieszkańców ulicy Ciechomskiego proszę Biuro Zarządzania Nieruchomościami  Urzędu Miasta Płocka o wykup w/w działek, co umożliwi podjęcie inwestycji.                

/-/ Barbara Smardzewska-Czmiel
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Barbara Smardzewska-Czmiel / 2016-04-28 / 1053
data publikacji: 
czwartek, 28 kwietnia 2016, godz. 12:39
ostatnia zmiana: 
czwartek, 28 kwietnia 2016, godz. 12:39 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
52 470 213

Stopka