Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

923

Piotr Szpakowicz
Imię i nazwisko

Płock, 31.10.2008 r.
data złożenia interpelacji

I N T E R P E L A C J A

Przedmiot, temat  interpelacji:  W nawiązaniu do mojej interpelacji złożonej w dniu 20.10.2008 r. dotyczącej stanu technicznego wiaduktu kolejowego przy ulicy Norbertańskiej 2  stanowiącego jedyny dojazd do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego – Jednostki Budżetowej Gminy Miasta Płock i odpowiedzi na nią muszę z przykrością stwierdzić, że urzędnicy Ratusza traktują radnych mało poważnie, a zgłoszone interpelacje przysparzają zbytecznego kłopotu.
 
Radny poruszający jakiś problem, który jest ważny z punktu widzenia bezpieczeństwa, zdrowia i życia mieszkańców, nie musi orientować się w sprawach własnościowych lub organach zarządzających danymi obiektami. Z uzyskanej odpowiedzi wynika, że urzędnikom obojętne, że jedyna droga prowadząca do MOZ - Jednostki Budżetowej może ulec katastrofie budowlanej ( w rozmowie telefonicznej z urzędnikiem Miejskiego Zarządu Dróg uzyskałem opinię, iż wiadukt jest w bardzo złym stanie technicznym i nie nadaje się do remontu), a bezpieczeństwo jej użytkowników pozostaje bez znaczenia. Zadaję w związku z tym pytanie Panu Prezydentowi, czy tak powinna wyglądać odpowiedź na interpelację w istotnej sprawie? Czy urzędnicy miasta nie powinni ocenić stanu technicznego wiaduktu kolejowego i podjąć rozmowy z zarządcą obiektu?  Oczekuje konkretnych działań w tej sprawie.
 
Uzasadnienie interpelacji:  -

Wnioski, ewentualne źródła finansowania:  -
 
Załączniki:  -

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji:  -

/-/  Piotr Szpakowicz
podpis
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Piotr Szpakowicz / 2008-10-31 / 923
data publikacji: 
czwartek, 06 listopada 2008, godz. 09:07
ostatnia zmiana: 
czwartek, 06 listopada 2008, godz. 09:07 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
62 146 411

Stopka