Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dnia 28.07.2004 r.


Zenon Sylwester Wiśniewski
nr 845

INTERPELACJA


Temat: zadłużenie Gminy Płock.

Uzasadnienie: Gmina Płock w ostatnich latach zaczęła gwałtownie się zadłużać. Abstrahując od celowości takich działań, ważne jest jaka jest struktura długu i jak będzie on spłacany. Czy Gmina Płock w kolejnych latach udźwignie ciężar obsługi tego długu.
Proszę o przedstawienie mi następujących danych dotyczących budżetu Gminy Płock:
1.Wartość zaciągniętego zadłużenia we wszystkich formach (pożyczki, obligacje itp.) od 2000 r. w rozbiciu na poszczególne zadania np. realizacja programu usprawnienia ruchu komunikacyjnego, budowa nowej przeprawy mostowej itp. oraz  na poszczególne lata, aż do dziś.  Do wyliczenia proszę o podanie długu, którego termin zapłaty wynosi ponad dwa lata.
2.Odsetki narastające od długu głównego j.w.
3.Stosunek długu wraz z odsetkami do wielkości budżetu w danym roku, począwszy od 2000 r.
4.Terminy spłaty rat długu wraz z odsetkami w rozbiciu na poszczególne zadania. Do wyliczenia proszę o podanie długu, którego termin zapłaty wynosi ponad dwa lata.
5.Wartość zaciągniętego zadłużenia  we wszystkich formach (pożyczki, obligacje itp.) od 2000 r. na zaspokojenie wydatków bieżących z terminem zapłaty długu nie przekraczającym jeden rok i dłuższym.
6.Wartość całkowita zadłużenia we wszystkich formach wraz z odsetkami oraz podanie stosunku zadłużenia do wielkości budżetu od 2000 r. do dziś i na lata następne, aż do upływu terminu ostatniej należności.

 

/-/ Zenon Sylwester Wiśniewski

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Zenon Sylwester Wiśniewski / 2004-09-21 / 845
data publikacji: 
piątek, 24 września 2004, godz. 09:29
ostatnia zmiana: 
piątek, 24 września 2004, godz. 09:29 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 617

Stopka