Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 


Płock, dn. 7.09.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJA


dotyczy złożonego wniosku w sprawie partnerstwa publiczno-prywatnego Szpitala św. Trójcy w PłockuProszę o informację na jakim etapie jest realizacja naszego wniosku złożonego w ramach Platformy Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w sektorze ochrony zdrowia dla Szpitala św. Trójcy w Płocku.
Czy dokonano już oceny merytorycznej projektu na modernizację szpitala o wartości do 90 mln złotych.
Ponadto proszę o informację dotyczącą wykonania analizy przedrealizacyjnej w zakresie ppp, czy została już wyłoniona firma, która ma wykonać to zadanie.
Zastanawiająca jest wypowiedź Pana Prezydenta Jacka Terebusa podczas czerwcowej sesji Rady Miasta Płocka, kiedy rozpatrywaliśmy przystąpienie do tego przedsięwzięcia w zakresie wartości wykonania takiej analizy. Według Pana Prezydenta po rozeznaniu przez niego rynku podobne analizy mogłyby kosztować ok. 1,2 mln. Tymczasem z odpowiedzi na interpelację Pana Posła Marka Opioły wynika, iż analiza dla Nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu przy koszcie inwestycji 300 mln złotych wyniosła ok. 280 tysięcy złotych.
To tak, jakby porównywać mrówkę do słonia (wg. słów Pana Prezydenta Nowakowskiego wypowiedzianych podczas czerwcowej sesji RMP) inwestycja Szpitala św. Trójcy ok. 90 mln złotych, a koszt wykonania analizy 1,2 mln złotych.
Proszę o udzielenie odpowiedzi, w załączeniu przekazuję odpowiedź Podsekretarza Stanu p. Marceli Niezgody i treść artykuły po sesji czerwcowej w którym zawarta jest wypowiedź p. Terebusa – Zastępcy Prezydenta Miasta Płocka./-/ Wioletta Kulpa


 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-09-07 / 616
data publikacji: 
wtorek, 08 września 2015, godz. 12:37
ostatnia zmiana: 
wtorek, 08 września 2015, godz. 12:37 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
55 217 615

Stopka