Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Nr 807
Violetta Kulpa

Płock, dn. 7.09.2004 r.

I N T E R P E L A C J A

Dotyczy Parku nad Jarem Rosicy

 Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego uchwalonym w ubiegłym roku teren nad Jarem Rosicy w pobliżu ulicy Wańkowicza jest terenem zielonym oznaczonym jako park. Od wielu lat na teren, którego właścicielem jest miasto, będący jednocześnie parkiem nie mają dostępu mieszkańcy Płocka, gdyż jest terenem zamkniętym.
 Działka Nr 3191/49 jest jedynie w użytkowaniu wieczystym Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani, natomiast pozostały teren nie powinien być odcięty całkowicie od mieszkańców, którzy mieliby możliwość spędzenia wolnego czasu na terenie zielonym z dala od zgiełku i hałasu. Właściciele domków jednorodzinnych położonych wzdłuż parku nad Jarem Rosicy mają dostęp do terenu zielonego, ponieważ w ogrodzeniach są wejścia na teren tego parku.
 Proszę o spowodowanie otwarcia bram na teren Parku dla wszystkich mieszkańców Płocka. Proszę o przedstawienie w jakim czasie i na jakich zasadach nastąpiło dodzielenie działek mieszkańców wzdłuż Parku nad Jarem Rosicy.  Proszę o o przedstawienie kiedy została wydana decyzja na użytkowanie wieczyste dla Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani działki nr 3191/49, czy Spółdzielnia precyzowała wówczas   na jaki cel przeznacza tą działkę.


 

/-/ Violetta Kulpa

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Violetta Kulpa / 2004-09-08 / 807
data publikacji: 
piątek, 10 września 2004, godz. 07:43
ostatnia zmiana: 
piątek, 10 września 2004, godz. 07:43 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 685

Stopka