Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, 23 września 2019 r.


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJAPrzedmiot, temat interpelacji: montaż oświetlenia na przejściu dla pieszych na al. Kobylińskiego pomiędzy cmentarzami.

Uzasadnienie:

Po przeniesieniu na al. Kobylińskiego przejścia dla pieszych bliżej bram do wejścia na cmentarze po obu stronach ulicy wciąż nie ustawiono w jego okolicy oświetlenia. Na odcinku al. Kobylińskiego pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Topolową oraz ul. Łukasiewicza jest brak oświetlenia. Wskazany więc odcinek (na którym znajduje się wspomniane przejście dla pieszych) nie stwarza więc pozytywnych warunków do poruszania się zarówno dla pieszych, jak i dla kierowców. Dodatkowo, w okresie jesienno-zimowym, gdy zmrok zapada wcześniej, powoduje słabą widoczność pieszych zbliżających się do przejścia. Może to zagrażać zdrowiu, a nawet życiem osób korzystających z ww. przejścia. W związku z powyższym proszę o rozważenie montażu oświetlenia na wskazanym przejściu (szczególnie, że wkrótce zacznie się wzmożony ruch pomiędzy cmentarzami z okazji zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych).

 


Anna Derlukiewicz
          /-/
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Anna Derlukiewicz / 2019-09-24 / 629
data publikacji: 
czwartek, 26 września 2019, godz. 09:33
ostatnia zmiana: 
czwartek, 26 września 2019, godz. 09:33 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 653

Stopka