Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Zenon Sylwester Wiśniewski
Nr 821

Płock, 08.09.2004 r.

 

INTERPELACJA

Temat: W sprawie braku realizacji pochylni czy innego urządzenia umożliwiającego osobom niepełnosprawnym swobodne poruszanie się po Urzędzie Miasta Płocka.

Uzasadnienie: W roku ubiegły pod interpelacją dotyczącą zamontowania windy lub zjazdu dla osób niepełnosprawnych podpisało się wielu radnych.
Odpowiedz jak zawsze otrzymaliśmy w terminie, lecz cóż po odpowiedzi z której przez prawie rok czasu nic nie wynika dla osób niepełnosprawnych.
Kilka dni temu pomagałem osobie niepełnosprawnej dostać się do zastępcy prezydenta ds. społecznych.

Ludzie zdrowi, sprawni fizycznie często nie dostrzegają barier jakie oni mają do pokonania osoby niepełnosprawne. Nigdy nie zapomnę obrazu z jednej z Sesji Rady Miasta Płocka, gdzie nagrodę miała odebrać Rzecznik Osób Niepełnosprawnych. Nagrodę wręczano jej na wysokości mównicy, a do pokonania było kilka stopni. Jestem za znoszeniem barier architektonicznych dlatego ponownie proszę Pana Prezydenta  o dostosowanie Urzędu Miasta Płocka w taki sposób by był on przyjazny również dla osób niepełnosprawnych


Zenon Sylwester Wiśniewski

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Zenon Sylwester Wiśniewski / 2004-09-10 / 821
data publikacji: 
środa, 15 września 2004, godz. 12:57
ostatnia zmiana: 
środa, 15 września 2004, godz. 12:57 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
66 490 627

Stopka