Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, 6.02.2015Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaINTERPELACJA


dotyczy przetargu na pielęgnacje zieleni w mieście i strzyżenie krzewów oraz przycinkę drzew


W ubiegłym roku mieszkańcy ulicy Obrońców Westerplatte informowali o zbyt późnym przeprowadzaniu strzyżenia krzewów i przycinki drzew na terenie ich osiedla. Jednocześnie z informacji uzyskanych z Urzędu Miasta Płocka przetarg na pielęgnacje zieleni w mieście prowadzony jest w odrębnym postępowaniu od wspomnianej pielęgnacji krzewów i drzew.
Dlatego zwracam się z zapytaniem kiedy zostanie ogłoszony przetarg na powyższe prace, aby wraz z nastaniem wiosny można dokonywać strzyżenia krzewów. Niezasadne jest przeprowadzanie przetargu w tym zakresie w okolicach połowy roku, kiedy praktycznie rozrastające się krzewy całkowicie zasłaniają ścieżki i chodniki, co znacznie utrudnia poruszanie się po osiedlu.
Jednocześnie proszę o informację, czy możliwe jest połączenie prac związanych z pielęgnacją zieleni (strzyżenie trawników) z pielęgnacją krzewów i drzew, co w dużej mierze usprawniłoby działalność tych firma na terenie naszego miasta, prace wykonywane byłyby równolegle.

 

/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-02-09 / 186
data publikacji: 
wtorek, 10 lutego 2015, godz. 10:59
ostatnia zmiana: 
wtorek, 10 lutego 2015, godz. 10:59 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
55 217 618

Stopka