Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

RADNI RADY MIASTA PŁOCKA

 W KADENCJI 2018-2023

 

  1. Andrzej Aleksandrowicz

    andrzej.aleksandrowicz@radni.plock.eu

  2. Edward Bogdan

    edward.bogdan@radni.plock.eu

  3. Leszek Brzeski

    leszek.brzeski@radni.plock.eu

  4. Łukasz Mariusz Chrobot

    lukasz.chrobot@radni.plock.eu

  5. Anna Derlukiewicz

    anna.derlukiewicz@radni.plock.eu

  6. Daria Magdalena Domosławska

    daria.domoslawska@radni.plock.eu

  7. Artur Robert Jaroszewski

    artur.jaroszewski@radni.plock.eu

  8. Jacek Jasion

    jacek.jasion@radni.plock.eu

  9. Teresa Kijek

    teresa.kijek@radni.plock.eu

  10. Tomasz Zdzisław Kolczyński

    tomasz.kolczynski@radni.plock.eu

  11. Tomasz Kominek

    tomasz.kominek@radni.plock.eu

  12. Tomasz Korga

    tomasz.korga@radni.plock.eu

  13. Iwona Krajewska

    iwona.krajewska@radni.plock.eu

  14. Marek Krysztofiak

    marek.krysztofiak@radni.plock.eu

  15. Piotr Kubera

    piotr.kubera@radni.plockeu

  16. Wioletta Maria Kulpa

    wioletta.kulpa@radni.plock.eu

  17. Lech Jan Latarski

    lech.latarski@radni.plock.eu

  18. Tomasz Maliszewski

    tomasz.maliszewski@radni.plock.eu

  19. Adam Paweł Modliborski

    adam.modliborski@radni.plock.eu

  20. Joanna Ewa Olejnik
    Postanowienie Komisarza Wyborczego w Płocku I w spr. stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnej Rady Miasta Płocka

    joanna.olejnik@radni.plock.eu

  21. Łukasz Maria Pietrzak
    Postanowienie Nr 318/2019 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 25 czerwca 2019 r. w sprawie wstąpienia kandydata w miejsce wygasłego mandatu radnego do Rady Miasta Płocka

    lukasz.pietrzak@radni.plock.eu

  22. Mariusz Pogonowski

    mariusz.pogonowski@radni.plock.eu

  23. Jerzy Kazimierz Seweryniak

    jerzy.seweryniak@radni.plock.eu

  24. Roman Wiesław Siemiątkowski 
    Postanowienie Nr 471/2018 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 23 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miasta Płocka w kadencji 2018 - 2023

  25. Małgorzata Maria Ogrodnik 
    Postanowienie Nr 476/2018 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie wstąpienia kandydata w miejsce wygasłego mandatu radnego do Rady Miasta Płocka

    malgorzata.ogrodnik@radni.plock.eu

  26. Małgorzata Struzik

    malgorzata.struzik@radni.plock.eu

  27. Jacek Piotr Terebus
    Postanowienie Nr 472/2018 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 23 listopada 2018 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miasta Płocka w kadencji 2018 - 2023.

  28. Marta Krasuska
    Postanowienie Nr 477/2018 Komisarza Wyborczego w Płocku I z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie wstąpienia kandydata w miejsce wygasłego mandatu radnego do Rady Miasta Płocka

    marta.krasuska@radni.plock.eu

 

RADNI RADY MIASTA PŁOCKA KADENCJI 2018-2023 WEDŁUG OKRĘGÓW WYBORCZYCH

OKRĘG Nr 1
1. STRUZIK Małgorzata
2. JAROSZEWSKI Artur Robert
3. OLEJNIK Joanna Ewa
4. POGONOWSKI Mariusz
5. KRYSZTOFIAK Marek
6. KOLCZYŃSKI Tomasz Zdzisław
7. KUBERA Piotr

OKRĘG Nr 2
1. LATARSKI Lech Jan
2. KRASUSKA Marta
3. MALISZEWSKI Tomasz
4. CHROBOT Łukasz Mariusz
5. KULPA Wioletta Maria
6. BRZESKI Leszek
7. BOGDAN Edward

OKRĘG Nr 3
1. KOMINEK Tomasz
2. OGRODNIK Małgorzata Maria
3. KRAJEWSKA Iwona
4. ALEKSANDROWICZ Andrzej
5. KIJEK Teresa
6. SEWERYNIAK Jerzy Kazimierz

OKRĘG Nr 4
1. DERLUKIEWICZ Anna
2. DOMOSŁAWSKA Daria Magdalena
3. JASION Jacek
4. KORGA Tomasz
5. MODLIBORSKI Adam Paweł




drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Kadencja 2018-2023
data publikacji: 
piątek, 26 października 2018, godz. 13:52
ostatnia zmiana: 
środa, 26 czerwca 2019, godz. 10:13 -> historia zmian  (15)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
58 467 983

Stopka