Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 12.11.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaInterpelacja


dot. inwestycji i bieżącej działalności Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku realizował w tym roku inwestycję, 14 kwietnia br. został przekazany firmie plac budowy. Czy w trakcie trwania inwestycji został uszkodzony wybieg dla panter śnieżnych poprzez wjazd ciężkiego sprzętu? Ponadto firma wykonująca inwestycję uszkodziła 2 lampy przy wybiegu. Czy firma odpowiedzialna za powstanie uszkodzeń zwróciła ZOO równowartość zakupu dwóch lamp, jeśli tak to proszę o dowód rozliczenia z ujęciem w księgach rachunkowych.
Czy brama wjazdowa (do obsługi) na wybieg ma odpowiednią szerokość w odniesieniu do środków transportu i obsługi technicznej, które codziennie wykonują swoje obowiązki?
Czy w ramach projektu technicznego były zaplanowane ogrodzenia elektryczne (pastuchy), czy spełniają wymogi? Czy Miejski Ogród Zoologiczny z własnych środków wykonywał dodatkowe prace związane z tym wybiegiem np. dodatkowe ogrodzenie elektryczne?
Na terenie ZOO prowadzona jest wycinka drzew, czy pochodzący z niej materiał –drewno - jest sprzedawane, jeśli tak to dla kogo? Ponadto proszę o przedstawienie dowodów KP udokumentowanych przez dział administracyjny (np. dokument WZ) wraz z przedstawieniem dochodów z tego tytułu ujętych w księgach rachunkowych.

/-/ Wioletta Kulpa

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-11-13 / 713
data publikacji: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 10:18
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 10:18 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
54 918 788

Stopka