Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 


Płock, dn. 1.06.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta Płocka


INTERPELACJA


Przedmiot interpelacji: wykonywania prac porządkujących ulice przez firmę Muniserwis


Z uwagi na zamkniętą ulicę Kazimierza Wielkiego wnioskuję do Pana Prezydenta o wprowadzenie pewnych zasad w zakresie sprzątania ulic w naszym mieście przez firmę Muniserwis.
Taka sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek (1.06.2015), kiedy samochód czyszczący ulice Firmy Muniserwis jechał w porannych godzinach szczytu Alejami Kobylińskiego, tworząc korki na drodze. Proszę o wprowadzenie pewnych zasad, aby podobne prace były wykonywane albo w bardzo wczesnych godzinach rannych tj. w godzinach. 5-6, albo po godzinach szczytu ok. 10-11 lub w godzinach wieczornych.
Proszę wziąć pod uwagę fakt, że w tych godzinach mieszkańcy wyjeżdżają do pracy, odwożą dzieci do szkół i przedszkoli, a prace porządkowe można z powodzeniem wykonać w innych godzinach, aby nie tarasować przejazdu samochodów osobowych.
Podkreślam, iż taka zmiana powinna zostać wprowadzona do czasu zakończenia remontu ulicy Kazimierza Wielkiego, której wyłączenie z ruchu i tak powoduje znaczne utrudnienia w poruszaniu się po płockich drogach.

/-/ Wioletta Kulpa

 
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-06-02 / 460
data publikacji: 
środa, 03 czerwca 2015, godz. 10:47
ostatnia zmiana: 
środa, 03 czerwca 2015, godz. 10:50 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
57 291 631

Stopka