Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 


Małgorzata Ogrodnik
Imię i nazwisko


07.01.2019r.
data złożenia interpelacji


I N T E R P E L A C J APrzedmiot, temat interpelacji: Udrożnienia odpływu wody na terenie manewrowym przy ulicy Na Skarpie, znajdującym się pomiędzy blokami 8 i 12.


Uzasadnienie interpelacji:

W związku z prośbami mieszkańców Osiedla Skarpa zwracam się z wnioskiem o udrożnienie lub modyfikację odpływu wody opadowej na „placyku manewrowym” zlokalizowanym przy ul. Na Skarpie pomiędzy blokami nr 8 i 12, który ze względu na bardzo duży deficyt miejsc parkingowych na tym osiedlu spełni funkcję „małego parkingu” dla pojazdów mieszkańców bloków zarówno ul. Na Skarpie oraz Jasnej, a także pacjentów przychodni zdrowia przy ul. Jasnej.
Pomimo kilkukrotnych udrożnień studzienek odpływowych przez stosowne służby Wodociągów Płockich niestety po opadach deszczu lub w czasie roztopów 1/3 końcowej części placu jest pokryta stojącą wodą, która nie spływa do dwóch znajdujących się w tej części placu studzienek. Stojąca woda utrudnia lub czasami ze względu na jej poziom wręcz uniemożliwia dostęp do zaparkowanych pojazdów. 
Zwracam się z prośbą o sprawdzenie co jest przyczyną zastoju wody i braku jej odpływu oraz podjęcie stosownych działań remontowych w celu uzyskania odpływu wody do studzienek.

Wnioski, ewentualne źródła finansowania: Działania w ramach remontów bieżących,

Załączniki: zdjęcia placu

Informacje o dotychczasowych próbach i sposobach załatwienia interpelacji:
........................................................................................................................Małgorzata Ogrodnik
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Małgorzata Maria Ogrodnik / 2019-01-07 / 72
data publikacji: 
wtorek, 08 stycznia 2019, godz. 14:45
ostatnia zmiana: 
wtorek, 08 stycznia 2019, godz. 14:45 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 618

Stopka