Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Barbara Smardzewska-Czmiel                     

             Płock, dnia 8.12.2014 r.  I N T E R P E L A C J ANawiązując do moich wcześniejszych interpelacji oraz wystąpień na Komisjach i Sesjach Rady Miasta Płocka w sprawie gazyfikacji lewobrzeżnej części miasta proszę o informację, na jakim poziomie zaawansowania są działania związane z realizacją powyższego projektu.   
Z odpowiedzi  na moją ostatnią interpelację w tej sprawie z dnia 30.01.2014 r. wynika, iż Spółka PGNiG  jest (w styczniu 2014 r) na etapie finalnym przygotowywania Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia dla przetargu na przygotowanie koncepcji budowy magistrali gazowej przez rzekę Wisłę. Wykonawca dokumentacji dokona również rozpoznania potencjalnego rynku odbiorców i przygotuje Studium Wykonalności dla przedmiotowej inwestycji.
Z ówczesnej informacji wynikało, iż Spółka zakłada zakończenie etapu koncepcyjnego na koniec bieżącego roku.
Proszę o informację, czy – zgodnie z założeniem – Spółka dokonała koncepcji realizacji pod względem technicznym oraz opłacalności  lub jest w końcowej fazie tego etapu. Jakie decyzje i rozwiązania zostaną podjęte na bazie wypracowanej przez Spółkę koncepcji.                 

/-/ Barbara Smardzewska-Czmiel
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Barbara Smardzewska-Czmiel / 2014-12-09 / 8
data publikacji: 
środa, 10 grudnia 2014, godz. 10:38
ostatnia zmiana: 
środa, 10 grudnia 2014, godz. 10:38 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
51 561 552

Stopka