Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, dn. 12.11.2015


Wioletta Kulpa
Radna Rady Miasta PłockaInterpelacja


dot. opłaty adiacenckiej dla mieszkańców m.in. ul. Krzywickiego


Podczas sesji wrześniowej zwracałam Państwu w wolnych wnioskach uwagę na temat związany z naliczeniem opłaty adiacenckiej dla mieszkańców objętych inwestycją „Budowa ulic: Staszica, Heweliusza, Kołłątaja, Kopernika, Stodółkiewicza, Krzywickiego, Kolberga, Rozego”.
Zwracałam uwagę, iż nie jest to budowa nowej infrastruktury, a jedynie remont polegający na rozdzieleniu kanalizacji. Czy w takim przypadku możliwe jest naliczanie opłaty adiacenckiej?
Ponadto jedna z mieszkanek ulicy Krzywickiego, której nieruchomość jest położona w końcowej części drogi ma studzienkę zlokalizowaną na wysokości wjazdu do garażu. Pomimo wykonania rozdziału kanalizacji woda i tak dwukrotnie wlewała się do garażu w 2014 roku, a także cały czas wydobywa się nieprzyjemny zapach.
Po interwencji zwracano właścicielce nieruchomości uwagę, że powinna zamontować jeszcze jedną zasuwę, czy takie prace nie powinny być wykonane w momencie prowadzenia inwestycji przez Urząd Miasta Płocka.

 

/-/ Wioletta Kulpa
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Wioletta Maria Kulpa / 2015-11-13 / 696
data publikacji: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 12:08
ostatnia zmiana: 
poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 12:08 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
55 217 614

Stopka