Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Płock, 4 listopada 2019 r.


Anna Derlukiewicz
Radna Rady Miasta Płocka


INTERPELACJA
Przedmiot, temat interpelacji: zmiana stałej organizacji ruchu na odcinku ulicy Bielskiej.

Uzasadnienie:
W imieniu Mieszkańców zwracam się z prośbą o zmianę stałej organizacji ruchu na odcinku ulicy Bielskiej w zakresie dotyczącym:
    • montażu słupków blokujących U-12c przy zjeździe na parking między budynkami zlokalizowanymi przy ul. Bielskiej nr 57 i ul. Bielskiej nr 57a
    • sposobu parkowania pojazdów przed budynkiem na miejscach postojowych oznaczonych znakiem pionowym D-18 „parking” z tabliczką T-30a wskazującą sposób parkowania pojazdu równolegle do krawężnika.
Szczególnie niebezpieczny jest wyjazd z parkingu (parkujące samochody ograniczają widoczność dla wyjeżdżających) dlatego zasadnym wydaje się wprowadzenie urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w postaci słupków blokujących U-12c w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu w celu niedopuszczenia wjeżdżania i parkowania pojazdów na chodniku. Często dochodzi na tym odcinku do niebezpiecznych zachowań kierujących pojazdami zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego. Przy okazji uporządkowania wymaga również organizacja parkowania pojazdów przed budynkiem nr 57a gdyż jest on różny w stosunku do informacji wskazanej znakiem D-18 z tabliczką T-30a.
Mając na uwadze powyższe bardzo proszę jak na wstępie.

 


Anna Derlukiewicz
          /-/
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Anna Derlukiewicz / 2019-11-05 / 678
data publikacji: 
wtorek, 05 listopada 2019, godz. 14:12
ostatnia zmiana: 
wtorek, 05 listopada 2019, godz. 14:12 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
66 490 580

Stopka