Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Komisje Rady Miasta Płocka kadencji 2010 – 2014


Komisja Rewizyjna
1.Jacek Jasion
2.Paweł Kolczyński
3.Artur Kras   - Przewodniczący Komisji
4.Piotr Kubera
5.Piotr Nowicki   - Wiceprzewodniczący Komisji
6.Barbara Smardzewska-Czmiel
7.Dariusz Skubiszewski
8.Maciej Wiącek

Komisja Skarbu, Budżetu i Gospodarki Finansowej
1.Marcin Flakiewicz
2.Jacek Jasion
3.Tomasz Kolczyński
4.Tomasz Korga
5.Wioletta Kulpa   - Wiceprzewodnicząca Komisji
6.Artur Kras
7.Mirosław Milewski
8.Bożena Musiał
9.Joanna Olejnik   - Przewodnicząca Komisji
10. Grzegorz Lewicki

Komisja Gospodarki Komunalnej
1. Leszek Brzeski   - Wiceprzewodniczący Komisji
2. Arkadiusz Iwaniak  - Przewodniczący Komisji
3. Artur Jaroszewski
4. Paweł Kolczyński
5. Wioletta Kulpa
6. Lech Latarski
7. Magdalena Lewandowska
8. Tomasz Maliszewski
9. Aniela Niedzielak
10. Dariusz Skubiszewski

Komisja Inwestycji, Rozwoju i Bezpieczeństwa Miasta
1. Grażyna Cieślik
2. Marcin Flakiewicz  - Wiceprzewodniczący Komisji
3. Wojciech Hetkowski
4. Arkadiusz Iwaniak
5. Artur Jaroszewski
6. Tomasz Kolczyński  - Przewodniczący Komisji
7. Lech Latarski
8. Mirosław Milewski
9. Piotr Nowicki
10. Joanna Olejnik
11. Barbara Smardzewska-Czmiel

Komisja Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej
1. Grażyna Cieślik   - Wiceprzewodnicząca Komisji
2. Tomasz Korga
3. Magdalena Lewandowska
4. Bożena Musiał   - Przewodnicząca Komisji
5. Grzegorz Lewicki

Komisja Kultury, Sportu i Turystyki
1. Leszek Brzeski
2. Wojciech Hetkowski
3. Piotr Kubera   - Przewodniczący Komisji
4. Tomasz Maliszewski
5. Aniela Niedzielak
6. Maciej Wiącek   - Wiceprzewodniczący Komisji

doraźna Komisja ds. Organizacji Pracy Rady Miasta Płocka
1. Paweł Kolczyński  - Wiceprzewodniczący Komisji
2. Artur Kras
3. Tomasz Korga
4. Wioletta Kulpa
5. Aniela Niedzielak  - Przewodnicząca Komisji
6. Bożena Musiał
7. Dariusz Skubiszewski

doraźna Komisja Inwentaryzacyjna
1. Grażyna Cieślik
2. Lech Latarski
3. Magdalena Lewandowska - Wiceprzewodnicząca Komisji
4. Tomasz Maliszewski
5. Jacek Jasion -    - Przewodniczący Komisji

 

 

 




drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Kadencja 2010 - 2014
data publikacji: 
wtorek, 25 listopada 2014, godz. 13:49
ostatnia zmiana: 
środa, 28 października 2015, godz. 14:02 -> historia zmian  (1)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Konrad Kozłowski
ilość wyświetleń: 
55 999 028

Stopka