Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Barbara Smardzewska-Czmiel                              

                         Płock, dnia 11.07.2017 r.     


                                          I N T E R P E L A C J A       Od wielu lat zabiegam o ustawienie wiaty na przystanku dla autobusu KM nr 7 zlokalizowanym w pobliżu ul. Sw. Faustyny /osiedle Ciechomice/. O godziwe warunki oczekiwania na autobus szczególnie w okresie jesienno-zimowym wnioskują zwłaszcza osoby starsze, które często odwiedzają groby na lokalnym cmentarzu.

       Z udzielanych przez Urząd Miasta odpowiedzi wynika, iż ustawienie wiaty we wskazanym miejscu jest niemożliwe,  gdyż grunt jest własnością prywatną a właściciel nie wyraża na to zgody.  

       Ponieważ problem nadal nie został rozwiązany proszę w imieniu wnioskujących mieszkańców o ustawienie wiaty lub jedynie samej  ŁAWECZKI  w najbliższym od przystanku / obok bądż naprzeciw po drugiej stronie ulicy / możliwym miejscu stanowiącym własność komunalną. Idące pieszo od cmentarza do przystanku  / dystans ok 500 m / starsze osoby są zmęczone i  chciałyby odpocząć oczekując na autobus. 

 

Barbara Smardzewska-Czmiel
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Barbara Smardzewska-Czmiel / 2017-07-13 / 1795
data publikacji: 
czwartek, 13 lipca 2017, godz. 12:33
ostatnia zmiana: 
czwartek, 13 lipca 2017, godz. 12:33 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
301

Stopka