Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 


Artur Jaroszewski


                                                                                                                                     26.03.2015r.
                                


I N T E R P E L A C J A


Przedmiot, temat  interpelacji: dot. bezpieczeństwa i spokoju  mieszkańców oraz wandalizmu wokół budynków mieszkalnych Na Skarpie 9, Na Skarpie 11 i Na Skarpie 13 – interpelacja ponowna.
W nawiązaniu do wcześniejszej interpelacji z dnia 02.03.2015 ponownie proszę o podjęcie skutecznych działań, zmierzających do poprawy stanu bezpieczeństwa wokół budynków mieszkalnych Na Skarpie 9, Na Skarpie 11 i Na Skarpie 13, w szczególności wzdłuż wschodnich szczytów tych bloków.
Uzasadnienie interpelacji: 
W odpowiedzi na poprzednią interpelację otrzymałem informację, iż powstanie „nowy punkt kamerowy na skrzyżowaniu ulic Na Skarpie i Jasnej”. Jednak posadowienie punktu kamerowego na skrzyżowaniu ulic Na Skarpie i Jasnej nie zmieni poziomu bezpieczeństwa w pobliżu przedmiotowych budynków. Osoby pijące alkohol i zachowujące się agresywnie wzdłuż wschodnich szczytów budynków Na Skarpie 9, 11 i 13 nadal pozostaną anonimowe i bezkarne, gdyż monitoring zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Na Skarpie i Jasnej nie obejmie tego terenu. Zwracam raz jeszcze uwagę, iż mieszkańcy przedmiotowych budynków, w większości osoby starsze, czują się na tyle zastraszeni i zagrożeni, że nie chcą nawet oficjalnie podawać swoich personaliów.


/-/ Artur Jaroszewski
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Artur Robert Jaroszewski / 2015-03-26 / 323
data publikacji: 
czwartek, 26 marca 2015, godz. 12:06
ostatnia zmiana: 
czwartek, 26 marca 2015, godz. 12:06 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
47 330 053

Stopka