Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
Rada Miasta
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 


Artur Jaroszewski


                                                                                                                                     26.03.2015r.
                                


I N T E R P E L A C J A


Przedmiot, temat  interpelacji: dot. bezpieczeństwa i spokoju  mieszkańców oraz wandalizmu wokół budynków mieszkalnych Na Skarpie 9, Na Skarpie 11 i Na Skarpie 13 – interpelacja ponowna.
W nawiązaniu do wcześniejszej interpelacji z dnia 02.03.2015 ponownie proszę o podjęcie skutecznych działań, zmierzających do poprawy stanu bezpieczeństwa wokół budynków mieszkalnych Na Skarpie 9, Na Skarpie 11 i Na Skarpie 13, w szczególności wzdłuż wschodnich szczytów tych bloków.
Uzasadnienie interpelacji: 
W odpowiedzi na poprzednią interpelację otrzymałem informację, iż powstanie „nowy punkt kamerowy na skrzyżowaniu ulic Na Skarpie i Jasnej”. Jednak posadowienie punktu kamerowego na skrzyżowaniu ulic Na Skarpie i Jasnej nie zmieni poziomu bezpieczeństwa w pobliżu przedmiotowych budynków. Osoby pijące alkohol i zachowujące się agresywnie wzdłuż wschodnich szczytów budynków Na Skarpie 9, 11 i 13 nadal pozostaną anonimowe i bezkarne, gdyż monitoring zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Na Skarpie i Jasnej nie obejmie tego terenu. Zwracam raz jeszcze uwagę, iż mieszkańcy przedmiotowych budynków, w większości osoby starsze, czują się na tyle zastraszeni i zagrożeni, że nie chcą nawet oficjalnie podawać swoich personaliów.


/-/ Artur Jaroszewski
drukuj
   getacro  Pobierz program do otwierania dokumentów w formacie PDF

 

   
 

tytuł: 
Artur Robert Jaroszewski / 2015-03-26 / 323
data publikacji: 
czwartek, 26 marca 2015, godz. 12:06
ostatnia zmiana: 
czwartek, 26 marca 2015, godz. 12:06 -> historia zmian  (0)
nadzór nad treścią: 
osoba publikująca: 
Agnieszka Kopera
ilość wyświetleń: 
1 418

Stopka