Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Zawiadomienia o zgromadzeniach organizowanych w trybie uproszczonym

  •  14 marca 2020 roku o godz. 14.45 na chodniku przy skrzyżowaniu ulic WYSZOGRODZKA / ALEJA JANA PAWŁA II / ALEJA ARMII KRAJOWEJ odbędzie się zgromadzenie publiczne w trybie uproszczonym.  Temat zgromadzenia – stop pedofilii i stop aborcji. Przewidywana liczba uczestników - 15 osób. Potrwa maksymalnie 2 h.

  Zawiadomienia o zgromadzeniach organizowanych w trybie zwykłym

 


data dodania: 2020-03-12

Szanowni Państwo, Organizatorzy i Uczestnicy imprez masowych

Mając na uwadze negatywną ocenę stanu bezpieczeństwa wynikającą z analizy sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, uprzejmie informuję, że na podstawie art. 34 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2171) zakazywane będą planowane lub przeprowadzane imprezy masowe z udziałem publiczności. Jednocześnie należy zwrócić uwagę na możliwość przeprowadzania niektórych imprez masowych, zwłaszcza sportowych, bez udziału publiczności.

Bardzo proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji i współdziałanie z organami administracji publicznej w tej sprawie, w tym potwierdzanie, że dana impreza masowa mimo otrzymania stosownego zezwolenia nie zostanie przeprowadzona lub zostanie przeprowadzona bez udziału publiczności, tak, by nie było konieczne jej przerywanie na podstawie art. 34a ww. ustawy.

Z poważaniem

Wojewoda Mazowiecki, Konstanty Radziwiłł


data dodania: 2020-03-11
   
 
Stopka