Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Paweł Kolczyński - wykaz interpelacji

8 - Łączna ilość interpelacji, jesteś na stronie 1 z 1.

< powrót do listy radnych

1. Paweł Kolczyński / 2007-03-27 / 152
Przedmiot, temat interpelacji: Czy w okresie nasilenia remontu ul. Wyszogrodzkiej przewidywane jest uruchomienie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Południowej i Słonecznej? Czy przewidywany jest inny sposób ułatwienia ruchu tym odcinkiem drogi?

2. Paweł Kolczyński / 2007-03-27 / 153
Przedmiot, temat interpelacji: ustawienie lampy oświetleniowej przy skrzyżowaniu ul. Paśniki i ul. Południowej.

3. Paweł Kolczyński / 2007-03-27 / 154
Przedmiot, temat interpelacji: 1. Proszę o wyjaśnienie statusu ul. Strzeleckiej, na odcinku od pogotowia ratunkowego do końca posesji, które się tam znajdują.

4. Paweł Kolczyński / 2007-03-27 / 155
Przedmiot, temat interpelacji: Ustalenie osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku na posesji przy skrzyżowaniu ul. Saperskiej i ul. Powstańców Styczniowych oraz zabezpieczenie i uporządkowanie w/w terenu.

5. Paweł Kolczyński / 2008-02-15 / 586
W związku z uzyskaniem informacji o wypowiedzeniu związkowi Żołnierzy Armii Krajowej “Mazowsze” w Płocku umowy najmu lokalu znajdującego się w przejętym przez Gminę Płock budynku Petrobudowa zwracam się z prośbą o przedstawienie działań, które organy władzy wykonawczej podjęły lub zamierzają podjąć w celu zapewnienia w/w Związkowi nowego lokalu, który mógłby zostać wykorzystany na jego siedzibę.

6. Paweł Kolczyński / 2008-05-07 / 694
W związku z interwencją mieszkańców oraz uzyskanymi od nich informacjami proszę wyjaśnienia w przedmiocie działań podjętych przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Płocka w sprawie wycięcia bez stosownego zezwolenia drzew rosnących przy bloku przy ul.Gałczyńskiego 18/1.

7. Paweł Kolczyński / 2008-10-22 / 902
Przedmiot, temat interpelacji: 1. Podjęcie działań mających na celu usunięcie przez właściciela posesji zlokalizowanej przy ul. Kazimierza Wielkiego 35 w Płocku zniszczonego ogrodzenia zbudowanego z płyt eternitu, które uległo zniszczeniu.

8. Paweł Kolczyński / 2008-10-22 / 903
Przedmiot, temat interpelacji: 1. W związku z interwencjami mieszkańców os. Międzytorze zwracam się z prośbą o wyjaśnienie możliwości przeprowadzenia stosownych kompleksowych badań natężenia hałasu na odcinku al. J. Piłsudskiego - od Zakładu Energetycznego do Wiaduktu. Powyższe wiąże się ze skargami mieszkańców na narastający hałas połączony z drganiami, który może nasilić się po oddaniu całości dróg dojazdowych do nowej przeprawy mostowej.

   
 
Stopka