Strona Główna Instrukcja biuletynu Statystyki Kontakt Redakcja biuletynu Historia zmian www.bip.gov.pl Urząd Miasta Płocka
 
Główne menu
 
epuap


Kliknij aby zobaczyć certyfikat Kliknij aby zobaczyć certyfikat


 

Józef Czurko - wykaz interpelacji

4 - Łączna ilość interpelacji, jesteś na stronie 1 z 1.

< powrót do listy radnych

1. Józef Czurko / 2007-05-29 / 278
Przedmiot, temat interpelacji: W związku z omawianym w tym miesiącu tematem „osoby niepełnosprawne w środowisku lokalnym” przekazuję Panu Prezydentowi uwagi zgłaszane przez osoby niepełnosprawne i ich opiekunów zamieszkujących w nowych budynkach przy ul. Armii Krajowej, w rejonie skrzyżowań z ulicami Łączniczek, Walecznych, Hubalczyków.

2. Józef Czurko / 2007-05-29 / 279
Przedmiot, temat interpelacji: W związku z przyznaniem Polsce i Ukrainie prawa do organizowania mistrzostw piłkarskich EURO 2012 proponuję by się zastanowić jakie korzyści może z tego odnieść nasze miasto.

3. Józef Czurko / 2007-05-29 / 280
Przedmiot, temat interpelacji: Droga wylotowa w kierunku Warszawy, od skrzyżowania z ul. Parcele do granicy miasta, dokładnie 2000 metrów, jest w tak złym stanie, że musiano ustawić tam znak ograniczenia prędkości do 40 km na godzinę. A jest to już poza obszarem zabudowanym.

4. Józef Czurko / 2007-12-11 / 516
Proszę o podjęcie przez Urząd Miasta działań mających na celu ochronę mieszkańców budynków przy ulicy Czwartaków przed nadmiernym hałasem emitowanym przez ciężarówki parkujące na terenie stacji benzynowej “Bliska” położonej między wymienioną ulicą Czwartaków, a Wyszogrodzką i Armii Krajowej.

   
 
Stopka